wtorek, 11 grudnia 2012

MALDOROR & MEDOUSA


Dzisiejszy dzień zacząłem od porannego jogging'u, w minusowej temperaturze nie jest tak strasznie! Po ćwiczeniach ciepła herbata z konfiturą malinową od portalu HELLO ZDROWIE! Niedługo sylwester, macie już jakieś plany ? :) Marzy mi się chata w górach, narty i grzane wino! :)

  Do tej stylizacji wybrałem bluzę ze specjalnie namalowanym dla mnie wzorem meduzy mitologicznej. Ten ciekawy motyw został namalowany przez Pauline Kowalik z TEEHEE, bardzo podziwiam jej talent plastyczny, a przede wszystkim cierpliwosc! :)) Bluza świetnie komponuje sie ze srebrnymi spodenkami od MALDOROR z najnowszej kolekcji S/S 2013 oraz plecakiem, który jest wykonany ze skórzanej kurtki i ortalionu (plecak rowniez projektu Maldorora) . Całosc stylizacji dopełniłem dodatkami z VINTAGE SHOP i gumowym zegarkiem O'CLOCK. Paski i tarcze można kupowac dowolne i komponowac wg.uznania.

Mogę powiedzieć, że ten zestaw będzie bez wątpienia moim ulubionym na wiosnę 2013!

KONKURS: 'ZIMOWY PREZENT POD CHOINKĘ'
Zadaniem konkursowym jest stworzenie stylizacji, która będzie idealnie pasowała do nauszników FOX, widocznych na zdjęciu:
Stylizacja może być przygotowana w formie zestawienia różnych części garderoby pasujących do tego produktu, lub własnej stylizacji.

Zdjęcia bedą udostępniane na profilu Gena, spośród 10 stylizacji, wybiore 3 zwyciezców.
Prace przesyłacie na adres:  konkurs@warsawpr.pl (w formacie JPG, PDF, nie może przekraczać 1MB). 
Każda osoba może przygotować tylko jedną stylizację
Do wygrania są produkty marki GENA:
I miejsce – nauszniki Fox
II miejsce rękawice Rabbit
III miejsce– czapka Syberia
IV miejsce- nauszniki 
Czas trwania konkursu: 9-20 grudnia 2012,  po zakończeniu wybiorę zwycięzców!
Zachęcam wszystkich i życzę udanej zabawy! 9 komentarzy: