poniedziałek, 9 grudnia 2013

ROUGE BUNNY ROUGE PERFUMES


Cześć! Dziś trochę o pięknych zapachach. Tym razem dla koneserów perfum. Niektóre z Was pewnie znają markę kosmetyków ROUGE BUNNY ROUGE, dla mężczyzn to pewnie nowość. Chciałem jej poświęcić chwilę, ponieważ marka wypuściła linię trzech zapachów UNISEX. Są zapachy ładne, są zapachy obok, których przechodzimy obojętnie, są też znienawidzone zapachy, ale przede wszystkim są zapachy doskonałe. Macie swoje typy znienawidzonych i doskonałych perfum?

Dla mnie obrazem doskonałości jeżeli chodzi o perfumy były zawsze ARMANI PRIVE / BOIS D/ENCENS, jego cena jest już mniej doskonała, bo kosztuje prawie tysiąc złotych. Wszystko do momentu kiedy ROUGE BUNNY ROUGE wypuściło te trzy zapachy. Jeden z nich jest szczególny, nazywa się EMBERS, na nim chciałbym się skupić, ponieważ z całej trójki wypada według mnie najlepiej, oczywiście każdy ma inny gust i pewnie ktoś się ze mną nie zgodzi, dlatego nie czekajcie tylko zapraszam do DOUGLASA przetestować! Wracając do EMBERSa, jest to zapach szczególny, dla ludzi, którzy, lubią ciężkie perfumy.  Bogaty w żywice, nutę kadzidła i ciepło skóry... Idealny na jesień, zimę, większe wyjścia, chociaż ja zakładam go na co dzień.

Na koniec odniosę się do zdjęcia, wyszły spontanicznie, miałem z nich zrezygnować, ale w ostateczności uznałem, że podzielę się z Wami.7 komentarzy:

 1. Amazing photos! They look very sexy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zrobione brwi ma dziewczyna ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjecia rewelacyjne!!Zapach mnie bardzo ciekawi:)
  Moje ulubione to Jadore,Chloe dwa,ktore sa dla mnie naj naj:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne ujęcia, zniewolona przez zapach kobieta a nad nią Ty - taki męski!
  Normalnie jestem urzeczona klimatem tych fot!

  Pozdrawiam
  http://myfashionmoods.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. "zakładasz perfumy" rili?

  OdpowiedzUsuń