piątek, 17 października 2014

JA I MOJA NOWA SZAFA!
Cześć! Dziś finał mojej akcji z IKEA i szafą PAX! Chciałem napisać Wam trochę o tym jak wyglądała moja współpraca z marką. Zaczęło się spokojnie, wymiana maili, spotkanie. Kilka dni przerwy i nadchodzi dzień umówionego dnia pierwszego nagrania... Wtedy się zaczęło, a właściwie zaczęła fajna przygoda. Otwieram drzwi mieszkania i wpada do mnie dwudziestoosobowa ekipa i zupełnie miesza w moim spokojnym życiu i szafie! Światła, kamery. Nagrania trwały trzy dni, w czwarty nagrywaliśmy dźwięk w studio (dla mnie najbardziej stresujący moment współpracy).

 Muszę Wam powiedzieć, że IKEA odkąd pamiętam kojarzyła mi się dobrze, z wybieraniem fajnych dodatków do mieszkań i na finał klopsiki i hot dogi, do tego klimat miejsca, szczególnie w okresie świątecznym. Zmierzam do tego, że przez tą współpracę jeszcze milej mi będzie tam wracać! :)

Szafa Pax na prawdę uratowała mi życie, najlepsze w tym jest to, że można ją sobie samemu skomponować, dobrać do wielkości pomieszczenia. Przydatny jest też podział na ubrania, dodatki, buty.

Nie będę się rozpisywał o samej kampanii bo zobaczycie ją w linku. Chciałem podziękować całej ekipie za fajną atmosferę na planie. Napiszcie mi jak Wam się podoba ten pomysł i mój udział w tym projekcie.
2 komentarze:

  1. Uwielbiam szafy PAX. Kilka dni temu z mężem sami udaliśmy się do IKEA i skomponowaliśmy szafę do naszych potrzeb. Mamy ją zaledwie 4 dni a już wiemy że dokonaliśmy dobrego wyboru. Pozdrawiamy, Angelika i Konrad :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna kampania, wypadłeś bardzo dobrze! A szafa, a raczej jej zawartość... <3

    OdpowiedzUsuń