wtorek, 27 września 2016

Babyliss for MEN Beard DesignerCześć wszystkim!

Wracam do Was z kolejnym, nowym wpisem w 100% poświęconym mojemu zarostowi, który jak wiecie jest nieodłącznym elementem mojego wizerunku. 

Cera, włosy, jak i broda potrzebują pielęgnacji. Mój codzienny rytuał to szczotkowanie, nałożenie olejku lub balsamu oraz oczywiście od czasu do czasu przystrzyżenie samej brody. 

Każdemu mężczyźnie zależy na tym by wyglądał estetycznie , a jego zarost stał się jego nieodłącznym atrybutem.

Marka BaBybliss znana z urządzeń do stylizacji włosów dla kobiet i mężczyzn wprowadziła na rynek nowy produkt do stylizacji brody BaByliss FOR MEN Beard Designer. 

Do tej pory nie miałem okazji używać profesjonalnego sprzętu do mojego zarostu, więc postanowiłem zasięgnąć opinii u najlepszych ekspertów.  

Przed pierwszym użyciem wybrałem się do warszawskiego Barber shopu "Undercut", w którym zdradzono mi kilka ciekawostek dotyczących Beard Designera.

Mój nowy gadżet ma obrotową głowicę z trzema ostrzami zapewniającymi równe i dokładne przycinanie nawet w najbardziej niedostępnych miejscach, niezależnie od kierunku, w którym rosną włosy.

Wbudowane okrągłe grzebienie dają możliwość tworzenia różnych rodzajów zarostu na 50 wysokościach:

- od 0,4 mm do 10 mm z podziałką co 0,2 mm
- od 10 mm do 12 mm z podziałką co 1 mm

Świetnym atutem jest to, że można używać jej np. pod prysznicem, ponieważ maszynka jest wodoodporna.
Nie wyobrażam sobie również stylizacji zarostu bez precyzyjnego trymera i golarki, który jest dołączony dodatkowo do urządzenia.  

1 komentarz:

  1. zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu, muszę się streszczać bo jeszcze tylko kilka dni jest w promocji, wygląda na łatwy w użyciu, a jak z czyszczeniem?

    OdpowiedzUsuń